Nieuws

Vacature beleidsmedewerker m/v

Vanwege het vertrek van één van onze collega’s hebben wij een vacature voor de functie van beleidsmedewerker (32-36 uur per week).

Weet jij wat goede zorg thuis is? Dan is deze baan voor jou interessant.

Zorgthuisnl is een brancheorganisatie met een sterke focus op “zorg zoals thuis”. De organisatie is voornamelijk actief in verpleging, verzorging, begeleiding en hulp bij het huishouden. De vereniging telt circa 175 leden en heeft een kantoor in Houten. De leden van Zorgthuisnl zijn ondernemende zorgaanbieders, die goed werkgeverschap en kwaliteit van zorg koppelen aan een sterke marktprofilering. Zorgthuisnl ondersteunt hen daarbij via:

 • Beïnvloeding

Het behartigen van belangen is waar wij goed in zijn. Zorgthuisnl voert lobby voor de belangen van haar leden bij verschillende stakeholders, zoals ministeries, zorgverzekeraars cliënt– en patiëntorganisaties, beroepsverenigingen en bonden.

 • Netwerk

Samen met haar leden vormt Zorgthuisnl een stevig netwerk. Door Zorgthuisnl komen leden in contact met andere leden en partijen die van belang zijn. In ons netwerk kunnen leden kennis en ervaringen opdoen en delen, bijvoorbeeld tijdens inhoudelijke bijeenkomsten.

 • Innovatie

Zorgthuisnl is er voor ondernemers. De ondernemersgeest van onze leden koesteren wij en bewaken wij. Wij bevorderen randvoorwaarden zodat aangesloten leden kunnen groeien, zowel zorginhoudelijk als bedrijfsmatig. Zorgthuisnl bekijkt uitdagingen vanuit meerdere perspectieven. Wij bedenken, samen met onze leden, innovatieve oplossingen. Die oplossingen proberen wij graag uit, via projecten en programma’s.

 • Persoonlijk contact

Zorgthuisnl heeft een professioneel en compact bureau dat snel schakelt. Wij vinden persoonlijk contact essentieel. Wij weten wat er bij onze leden speelt, zodat wij daarmee aan de slag kunnen.

                                                              BELEIDSMEDEWERKER

Als beleidsmedewerker lever je op een proactieve wijze een bijdrage aan beleidsontwikkeling en  -formulering. Je signaleert ontwikkelingen in het veld en vertaalt die naar kansen en mogelijkheden voor onze leden. Je formuleert beleidsvoorstellen en bent verantwoordelijk voor het uitwerken ervan in pragmatisch en werkbare richtlijnen, procedures en handreikingen.

Je vertegenwoordigt Zorgthuisnl bij diverse externe overlegsituaties met andere partijen binnen de zorg (beleidsmakers, adviesorganen, financiers en beroepsorganisaties) waarbij je de belangen van Zorgthuisnl representeert.

Daarnaast werk je adviserend en ondersteunend aan het bestuur.

Uit de dagelijkse praktijk:
Je start je dag met een overleg met al je collega’s. Gezamenlijk bespreek je wat er de komende week op de planning staat. Goed om dit van elkaar te horen zodat je makkelijk bruggetjes kan maken en de ontwikkelingen van jouw beleidsgebied in breder perspectief kan zien. Na een gezamenlijke lunch ga je naar een overleg over de kwaliteit van de wijkverpleging. Vervolgens sprint je weer naar het kantoor in Houten om de helpdesk verder af te ronden. Er zijn vandaag veel verschillende vragen van leden binnen gekomen die je probeert te beantwoorden, eventueel in afstemming met een collega.

Onverwachts blijkt aan het einde van de dag dat je morgen een extra overleg hebt over de contractering van de zorg door zorgverzekeraars. Dus moet je deze dag ook nog gebruiken om dat overleg voor te bereiden en eventueel input op te halen bij leden.

Functie-inhoud

 • Je bent portefeuillehouder voor één of meerdere aandachtsgebieden, zoals Wijkverpleging, Langdurige Zorg of het sociaal domein.
 • Je beantwoordt in samenspraak met je collega’s de dagelijkse vragen van leden en externen.
 • Je denkt mee met (beleids-)ontwikkelingen en schrijft notities en beleidsbrieven.
 • Je informeert en adviseert de leden via nieuwsbrieven, werkbezoeken, website, mail en telefoon.
 • Je bereidt vergaderingen en (bestuurlijke-) overleggen voor.
 • Organiseren van bijeenkomsten en voorbereiden en geven presentaties.

  Profiel

 • Je hebt WO werk- en denkniveau, minimaal 2 jaar ervaring in een beleidsfunctie, bij voorkeur een zorg achtergrond
 • Je hebt een klantgerichte, ondernemingsgerichte en organisatiegerichte werkhouding;
 • Je bent bekend met de zorgsector en het sociale domein
 • Je hebt het vermogen analytisch, innovatief en ondernemend te denken
 • Je bent vasthoudend, overtuigend, resultaatgericht en communicatief sterk zowel in woord als geschrift
 • Je kunt zowel goed zelfstandig als in teamverband werken
 • je bent flexibel inzetbaar indien noodzakelijk
 • Je bent in het bezit van rijbewijs en auto

Opleidingsniveau

 • WO werk- en denkniveau
 • Kennis en/of werkervaring in de gezondheidszorg en/of het sociale domein
 • Kennis van de ontwikkelingen in de gezondheidszorg en/of het sociale domein

Wij bieden

 • Een prima salaris (wij passen de cao-vvt toe)
 • Je krijgt de beschikking over een telefoon en laptop

Informatie
Voor informatie over deze vacature kan je contact opnemen met teammanager Maarten Oosterkamp (06-24963313).

Sollicitatie
Je kunt je sollicitatie vóór 26 augustus richten aan Zorgthuisnl, t.a.v. Maarten Oosterkamp, E-mail: info@zorgthuisnl.nl   

Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Gerelateerde nieuwsberichten